slider_04.jpg slider_03.jpg slider05.jpg slider01.jpg slider_01.jpg slider_06.jpg
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tim-Luuk Brabander
Coach Kasper Heemskerk
Trainer Feico Idema Greidanus
Trainer Kevin Kassels
Begeleider Laura Bader

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 12:30
Cartouche DJ1 Leiden DJ3 10:00
HUDITO DJ3 Forescate DJ1 12:30
Klein Zwitserland DJ2 Roomburg DJ2 15:00
Schiedam DJ3 Catwijck DJ1 12:45
Voorhout DJ1 (O) Thor DJ2 16:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alphen DJ1 6 18 6 0 0 47 2 0
2 Wateringse veld DJ1 6 18 6 0 0 39 9 0
3 Thor DJ2 6 13 4 1 1 30 12 0
4 Forescate DJ1 6 9 3 0 3 17 13 0
5 HUDITO DJ3 6 9 3 0 3 8 7 0
6 Cartouche DJ1 6 9 3 0 3 11 13 0
7 Catwijck DJ1 6 9 2 3 1 10 7 0
8 Voorhout DJ1 6 6 3 0 3 12 28 3
9 Schiedam DJ3 6 6 2 0 4 12 22 0
10 Leiden DJ3 6 4 1 1 4 9 28 0
11 Klein Zwitserland DJ2 6 1 0 1 5 5 27 0
12 Roomburg DJ2 6 0 0 0 6 3 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Thor DJ2 16:15 thuis - Veld 1
3 nov Leidse Hockey Club Roomburg DJ2 17:45 uit
10 nov LOHC DJ3 13:00 thuis - Veld 2
17 nov V.M.H.C. CARTOUCHE DJ1 n.n.b uit
24 nov Klein Zwitserland DJ2 14:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Cartouche DJ1 HUDITO DJ3 1-0
Leiden DJ3 Alphen DJ1 0-8
Klein Zwitserland DJ2 Schiedam DJ3 1-4
Voorhout DJ1 (O) Wateringse veld DJ1 (O) 4-7
Roomburg DJ2 Forescate DJ1 0-6
Thor DJ2 Catwijck DJ1 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Forescate DJ1 Leiden DJ3 5-1
Catwijck DJ1 Roomburg DJ2 4-1
Alphen DJ1 Cartouche DJ1 7-1
Wateringse veld DJ1 (O) Thor DJ2 8-2
HUDITO DJ3 Klein Zwitserland DJ2 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voorhout DJ1 (O) HUDITO DJ3 0-2
Schiedam DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 1-7
Roomburg DJ2 Thor DJ2 2-8
Cartouche DJ1 Forescate DJ1 3-0
Leiden DJ3 Catwijck DJ1 1-1
Klein Zwitserland DJ2 Alphen DJ1 0-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Catwijck DJ1 Cartouche DJ1 2-1
Forescate DJ1 Klein Zwitserland DJ2 3-2
Alphen DJ1 Voorhout DJ1 (O) 15-0
HUDITO DJ3 Schiedam DJ3 2-1
Wateringse veld DJ1 (O) Roomburg DJ2 9-0
Thor DJ2 Leiden DJ3 7-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voorhout DJ1 (O) Forescate DJ1 3-2
Klein Zwitserland DJ2 Catwijck DJ1 2-2
Cartouche DJ1 Thor DJ2 1-4
Leiden DJ3 Roomburg DJ2 4-0
HUDITO DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 0-1
Schiedam DJ3 Alphen DJ1 1-8
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Roomburg DJ2 Cartouche DJ1 0-4
Thor DJ2 Klein Zwitserland DJ2 9-0
Catwijck DJ1 Voorhout DJ1 (O) 1-2
Forescate DJ1 Schiedam DJ3 1-4
Alphen DJ1 HUDITO DJ3 4-0
Wateringse veld DJ1 (O) Leiden DJ3 7-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam DJ3 Voorhout DJ1 (O) 1-3