slider_03.jpg slider_06.jpg slider_01.jpg slider01.jpg slider_04.jpg slider05.jpg
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tim-Luuk Brabander
Coach Kasper Heemskerk
Trainer Feico Idema Greidanus
Trainer Kevin Kassels
Begeleider Laura Bader

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche DJ1 Voorhout DJ1 (O) 12:25
Catwijck DJ1 Forescate DJ1 10:30
Klein Zwitserland DJ2 Wateringse veld DJ1 (O) 12:45
Leiden DJ3 Schiedam DJ3 14:15
Roomburg DJ2 HUDITO DJ3 14:30
Thor DJ2 Alphen DJ1 11:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alphen DJ1 9 27 9 0 0 63 2 0
2 Wateringse veld DJ1 9 24 8 0 1 51 15 0
3 Thor DJ2 9 19 6 1 2 43 18 0
4 HUDITO DJ3 9 18 6 0 3 16 9 0
5 Voorhout DJ1 9 12 5 0 4 22 34 3
6 Cartouche DJ1 9 12 4 0 5 15 27 0
7 Catwijck DJ1 9 12 3 3 3 12 13 0
8 Forescate DJ1 9 9 3 0 6 17 30 0
9 Schiedam DJ3 9 9 3 0 6 19 34 0
10 Klein Zwitserland DJ2 9 7 2 1 6 16 31 0
11 Leiden DJ3 9 7 2 1 6 12 33 0
12 Roomburg DJ2 9 0 0 0 9 9 49 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov V.M.H.C. CARTOUCHE DJ1 12:25 uit
24 nov Klein Zwitserland DJ2 14:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Voorhout DJ1 (O) Wateringse veld DJ1 (O) 4-7
Klein Zwitserland DJ2 Schiedam DJ3 1-4
Cartouche DJ1 HUDITO DJ3 1-0
Leiden DJ3 Alphen DJ1 0-8
Roomburg DJ2 Forescate DJ1 0-6
Thor DJ2 Catwijck DJ1 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Catwijck DJ1 Roomburg DJ2 4-1
Forescate DJ1 Leiden DJ3 5-1
Alphen DJ1 Cartouche DJ1 7-1
HUDITO DJ3 Klein Zwitserland DJ2 4-0
Wateringse veld DJ1 (O) Thor DJ2 8-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voorhout DJ1 (O) HUDITO DJ3 0-2
Schiedam DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 1-7
Roomburg DJ2 Thor DJ2 2-8
Leiden DJ3 Catwijck DJ1 1-1
Cartouche DJ1 Forescate DJ1 3-0
Klein Zwitserland DJ2 Alphen DJ1 0-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HUDITO DJ3 Schiedam DJ3 2-1
Alphen DJ1 Voorhout DJ1 (O) 15-0
Forescate DJ1 Klein Zwitserland DJ2 3-2
Catwijck DJ1 Cartouche DJ1 2-1
Thor DJ2 Leiden DJ3 7-1
Wateringse veld DJ1 (O) Roomburg DJ2 9-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leiden DJ3 Roomburg DJ2 4-0
Voorhout DJ1 (O) Forescate DJ1 3-2
Klein Zwitserland DJ2 Catwijck DJ1 2-2
Cartouche DJ1 Thor DJ2 1-4
HUDITO DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 0-1
Schiedam DJ3 Alphen DJ1 1-8
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Thor DJ2 Klein Zwitserland DJ2 9-0
Catwijck DJ1 Voorhout DJ1 (O) 1-2
Forescate DJ1 Schiedam DJ3 1-4
Alphen DJ1 HUDITO DJ3 4-0
Wateringse veld DJ1 (O) Leiden DJ3 7-2
Roomburg DJ2 Cartouche DJ1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam DJ3 Voorhout DJ1 (O) 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Schiedam DJ3 Catwijck DJ1 0-2
HUDITO DJ3 Forescate DJ1 3-0
Alphen DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 5-0
Cartouche DJ1 Leiden DJ3 2-1
Klein Zwitserland DJ2 Roomburg DJ2 2-1
Voorhout DJ1 (O) Thor DJ2 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Wateringse veld DJ1 (O) Cartouche DJ1 5-1
Forescate DJ1 Alphen DJ1 0-7
Catwijck DJ1 HUDITO DJ3 0-2
Thor DJ2 Schiedam DJ3 8-1
Roomburg DJ2 Voorhout DJ1 (O) 3-6
Leiden DJ3 Klein Zwitserland DJ2 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
HUDITO DJ3 Thor DJ2 3-2
Alphen DJ1 Catwijck DJ1 4-0
Schiedam DJ3 Roomburg DJ2 6-2
Forescate DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 0-7
Klein Zwitserland DJ2 Cartouche DJ1 8-1
Voorhout DJ1 (O) Leiden DJ3 2-0