slider_03.jpg slider_01.jpg slider_06.jpg slider01.jpg slider_04.jpg slider05.jpg
 

Veterinnen

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Inge Blom
Manager Mireille Wilod Versprille

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche DD Cartouche DE 10:00
Cartouche DF Bleiswijk DA 14:15
Leiden DB Craeyenhout DB 10:45
Ring Pass Delft DA Spijkenisse DA 10:45
Roomburg DB Berkel-Rodenrijs DB 12:45
Zoetermeer DB Voorhout DA 13:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spijkenisse DA 9 21 7 0 2 38 14 0
2 Ring Pass Delft DA 9 21 6 3 0 27 6 0
3 Voorhout DA 9 16 5 1 3 21 14 0
4 Cartouche DD 9 14 3 5 1 24 19 0
5 Bleiswijk DA 9 13 4 1 4 20 23 0
6 Zoetermeer DB 9 13 3 4 2 20 17 0
7 Craeyenhout DB 9 12 3 3 3 17 16 0
8 Leiden DB 9 12 3 3 3 16 19 0
9 Cartouche DF 9 10 3 1 5 15 21 0
10 Roomburg DB 9 8 2 2 5 7 19 0
11 Berkel-Rodenrijs DB 9 6 2 0 7 4 25 0
12 Cartouche DE 9 4 1 1 7 6 22 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB 13:00 uit
24 nov V.M.H.C. CARTOUCHE DF 11:15 thuis - Veld 2
8 mrt HV Bleiswijk DA n.n.b uit
15 mrt Berkel Rodenrijs DB n.n.b thuis
22 mrt Craeyenhout DB n.n.b uit
29 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DE n.n.b thuis
5 apr HV Spijkenisse DA n.n.b uit
19 apr Ring Pass Delft DA n.n.b thuis
10 mei V.M.H.C. CARTOUCHE DD n.n.b uit
17 mei LOHC DB n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg DB n.n.b uit
7 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB n.n.b thuis
14 jun V.M.H.C. CARTOUCHE DF n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Voorhout DA Bleiswijk DA 3-2
Cartouche DD Ring Pass Delft DA 1-1
Zoetermeer DB Craeyenhout DB 3-3
Roomburg DB Cartouche DE 1-3
Leiden DB Spijkenisse DA 2-7
Cartouche DF Berkel-Rodenrijs DB 6-0
WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019
Roomburg DB Ring Pass Delft DA (0-0)TEMP_RESULT
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Cartouche DD 5-4
Berkel-Rodenrijs DB Voorhout DA 1-5
Craeyenhout DB Cartouche DF 2-1
Cartouche DE Zoetermeer DB 0-1
Ring Pass Delft DA Leiden DB 4-1
Spijkenisse DA Roomburg DB 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs DB Bleiswijk DA 1-0
Leiden DB Cartouche DD 1-1
Zoetermeer DB Spijkenisse DA 4-3
Cartouche DF Cartouche DE 1-0
Voorhout DA Craeyenhout DB 2-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft DA Zoetermeer DB 1-1
Spijkenisse DA Cartouche DF 6-2
Cartouche DE Voorhout DA 0-3
Craeyenhout DB Berkel-Rodenrijs DB 2-0
Bleiswijk DA Leiden DB 2-1
Cartouche DD Roomburg DB 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Craeyenhout DB Bleiswijk DA 5-2
Voorhout DA Spijkenisse DA 3-0
Zoetermeer DB Cartouche DD 2-2
Roomburg DB Leiden DB 0-0
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DE 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft DA Voorhout DA 5-1
Spijkenisse DA Berkel-Rodenrijs DB 3-0
Cartouche DE Craeyenhout DB 1-1
Bleiswijk DA Roomburg DB 1-0
Cartouche DD Cartouche DF 2-2
Leiden DB Zoetermeer DB 3-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Cartouche DF Ring Pass Delft DA 0-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Berkel-Rodenrijs DB Ring Pass Delft DA 0-2
Craeyenhout DB Spijkenisse DA 0-1
Cartouche DE Bleiswijk DA 1-2
Zoetermeer DB Roomburg DB 3-0
Voorhout DA Cartouche DD 2-3
Cartouche DF Leiden DB 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bleiswijk DA Zoetermeer DB 4-4
Spijkenisse DA Cartouche DE 7-0
Ring Pass Delft DA Craeyenhout DB 3-1
Cartouche DD Berkel-Rodenrijs DB 4-1
Roomburg DB Cartouche DF 2-1
Leiden DB Voorhout DA 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Spijkenisse DA Bleiswijk DA 4-2
Berkel-Rodenrijs DB Leiden DB 0-3
Craeyenhout DB Cartouche DD 3-3
Voorhout DA Roomburg DB 0-1
Cartouche DE Ring Pass Delft DA 1-5
Cartouche DF Zoetermeer DB 1-0