slider_06.jpg slider_04.jpg slider05.jpg slider_03.jpg slider01.jpg slider_01.jpg
 

Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter Ankersmit
Coach Erik Koot
Trainer Berend Beukers
Trainer Feico Idema Greidanus
Begeleider Wouter Ankersmit

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDM JA4 Forescate JA2 13:30
Kieviten JA1 HGC JA2 14:15
Leiden JA3 Wateringse veld JA1 15:15
Roomburg JA2 Voorhout JA1 16:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kieviten JA1 11 28 9 1 1 42 22 0
2 Roomburg JA2 12 27 8 3 1 38 17 0
3 HGC JA2 12 19 6 1 5 46 35 0
4 Wateringse veld JA1 12 18 4 6 2 33 24 0
5 Voorhout JA1 12 11 3 2 7 26 44 0
6 Leiden JA3 12 10 3 1 8 33 37 0
7 Forescate JA2 11 10 2 4 5 28 39 0
8 HDM JA4 12 8 2 2 8 16 44 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei Leidse Hockey Club Roomburg JA2 16:15 uit
28 mei hdm JA4 14:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Wateringse veld JA1 Roomburg JA2 2-2
Kieviten JA1 Leiden JA3 2-1
HGC JA2 HDM JA4 5-2
Voorhout JA1 Forescate JA2 3-2
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Forescate JA2 HGC JA2 2-6
HDM JA4 Wateringse veld JA1 0-7
Roomburg JA2 Kieviten JA1 1-2
Leiden JA3 Voorhout JA1 5-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Kieviten JA1 HDM JA4 2-1
Wateringse veld JA1 Forescate JA2 3-3
Roomburg JA2 Leiden JA3 4-3
HGC JA2 Voorhout JA1 7-3
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Voorhout JA1 Wateringse veld JA1 1-1
HDM JA4 Roomburg JA2 0-2
Leiden JA3 HGC JA2 4-4
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Kieviten JA1 Voorhout JA1 5-1
HDM JA4 Leiden JA3 0-5
Wateringse veld JA1 HGC JA2 4-2
Roomburg JA2 Forescate JA2 2-2
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Forescate JA2 Kieviten JA1 2-8
ZATERDAG 12 MAART 2022
Voorhout JA1 Roomburg JA2 1-3
Wateringse veld JA1 Leiden JA3 3-2
HGC JA2 Kieviten JA1 3-5
Forescate JA2 HDM JA4 3-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
Kieviten JA1 Wateringse veld JA1 3-2
Leiden JA3 Forescate JA2 6-3
Roomburg JA2 HGC JA2 3-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Leiden JA3 Kieviten JA1 2-5
Forescate JA2 Voorhout JA1 6-2
Roomburg JA2 Wateringse veld JA1 2-2
HDM JA4 HGC JA2 0-4
ZATERDAG 2 APRIL 2022
HGC JA2 Forescate JA2 2-4
Wateringse veld JA1 HDM JA4 1-1
Kieviten JA1 Roomburg JA2 2-6
Voorhout JA1 Leiden JA3 2-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Voorhout JA1 HGC JA2 3-2
Leiden JA3 Roomburg JA2 1-4
Forescate JA2 Wateringse veld JA1 1-1
HDM JA4 Kieviten JA1 1-6
ZATERDAG 16 APRIL 2022
HDM JA4 Voorhout JA1 6-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
HGC JA2 Leiden JA3 4-2
Wateringse veld JA1 Voorhout JA1 4-2
Roomburg JA2 HDM JA4 6-0
ZATERDAG 14 MEI 2022
Forescate JA2 Roomburg JA2 0-3
Leiden JA3 HDM JA4 1-2
HGC JA2 Wateringse veld JA1 5-3
Voorhout JA1 Kieviten JA1 2-2