slider_06.jpg slider_04.jpg slider05.jpg slider_01.jpg slider_03.jpg slider01.jpg
 

Dames 2 / JD1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Scheel
Trainer Charles Gossens
Trainer Jaimy Hoek
Begeleider Frank Scheel
Begeleider Nienke Warmerdam

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC DO25-2 Noordwijk DO25-1 0:00
Barendrecht DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-2 0:00
Forescate DO25-1 Victoria DO25-1 10:45
Voorhout DO25-1-O Alphen DO25-1 12:00
Klein Zwitserland DO25-1 Schiedam DO25-1 12:30
Alecto DO25-1 Victoria DO25-3 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Victoria DO25-1 7 18 6 0 1 21 15 0
2 Forescate DO25-1 7 15 4 3 0 24 15 0
3 Noordwijk DO25-1 7 14 4 2 1 29 27 0
4 Voorhout DO25-1-O 7 13 4 1 2 19 14 0
5 Leiden-Leidse Studs DO25-2 7 11 3 2 2 22 14 0
6 Alphen DO25-1 7 11 3 2 2 28 21 0
7 Klein Zwitserland DO25-1 7 10 3 1 3 16 17 0
8 Schiedam DO25-1 7 8 2 2 3 24 23 0
9 Barendrecht DO25-1 7 7 2 1 4 17 20 0
10 Alecto DO25-1 7 5 1 2 4 10 18 0
11 Victoria DO25-3 7 3 1 0 6 15 26 0
12 DSHC DO25-2 7 2 0 2 5 10 25 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei HC Alphen DO25-1 12:00 thuis - Veld 1
26 mei LOHC DO25-2 09:30 uit
2 jun HV Victoria DO25-1 13:15 thuis - Veld 1
9 jun Noordwijk DO25-1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Barendrecht DO25-1 Klein Zwitserland DO25-1 (2-3)scheduled
Alphen DO25-1 Victoria DO25-1 (3-4)final
Victoria DO25-3 Noordwijk DO25-1 (3-4)final
Voorhout DO25-1-O Schiedam DO25-1 (4-5)final
Leiden-Leidse Studs DO25-2 Alecto DO25-1 (4-1)final
MAANDAG 4 MAART 2024
Forescate DO25-1 DSHC DO25-2 (3-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
DSHC DO25-2 Barendrecht DO25-1 (3-4)final
Klein Zwitserland DO25-1 Voorhout DO25-1-O (0-0)scheduled
Noordwijk DO25-1 Alphen DO25-1 (2-7)scheduled
Schiedam DO25-1 Victoria DO25-3 (7-2)final
Alecto DO25-1 Forescate DO25-1 (4-4)final
Victoria DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-2 (2-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Leiden-Leidse Studs DO25-2 Noordwijk DO25-1 (4-4)final
Barendrecht DO25-1 Forescate DO25-1 (2-2)final
Voorhout DO25-1-O DSHC DO25-2 (2-0)final
Alphen DO25-1 Schiedam DO25-1 (4-3)final
Victoria DO25-1 Alecto DO25-1 (1-0)final
Victoria DO25-3 Klein Zwitserland DO25-1 (0-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
DSHC DO25-2 Victoria DO25-3 (1-9)final
Noordwijk DO25-1 Victoria DO25-1 (6-5)final
Forescate DO25-1 Voorhout DO25-1-O (3-2)final
Klein Zwitserland DO25-1 Alphen DO25-1 (4-3)scheduled
Schiedam DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-2 (1-3)final
Alecto DO25-1 Barendrecht DO25-1 (2-1)final
VRIJDAG 5 APRIL 2024
DSHC DO25-2 Leiden-Leidse Studs DO25-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria DO25-3 Forescate DO25-1 (0-4)final
Noordwijk DO25-1 Alecto DO25-1 (4-0)scheduled
Voorhout DO25-1-O Barendrecht DO25-1 (5-4)final
Leiden-Leidse Studs DO25-2 Klein Zwitserland DO25-1 (6-1)final
Victoria DO25-1 Schiedam DO25-1 (4-2)final
Alphen DO25-1 DSHC DO25-2 (2-2)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Barendrecht DO25-1 Victoria DO25-3 (2-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schiedam DO25-1 Noordwijk DO25-1 (4-4)final
Forescate DO25-1 Alphen DO25-1 (4-4)final
Klein Zwitserland DO25-1 Victoria DO25-1 (0-1)final
Alecto DO25-1 Voorhout DO25-1-O (1-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Schiedam DO25-1 Alecto DO25-1 (2-2)final
Noordwijk DO25-1 Klein Zwitserland DO25-1 (5-4)final
Alphen DO25-1 Barendrecht DO25-1 (5-2)final
Victoria DO25-1 DSHC DO25-2 (4-3)final
Victoria DO25-3 Voorhout DO25-1-O (1-4)final
DINSDAG 23 APRIL 2024
Leiden-Leidse Studs DO25-2 Forescate DO25-1 (3-4)final