slider03.jpg slider05.jpg slider01.jpg slider04.jpg slider02.jpg
 
Dit schema loopt van 6-5-2019 t/m 31-5-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keeperstraining E jeugd Trainingsgroep 2 - A Berbel van Hienen
17:00 - 18:00 meisjes E achttal E1 Fleur Hoek
Merel Verburg
1 - C
17:00 - 18:00 meisjes E achttal E3 Anouk Jansen
Sanne van Ankeren
1 - D
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E5 Bella van der Veer
Tara van den Beld
1 - B
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E6 Lotte Vrijhoeven
Tess Stevens
1 - A
18:00 - 19:00 jongens D achttal D1 Kevin Kassels 1 - D
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Berend Beukers 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Lenka den Dulk
Nina Schaaf
1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Siebrand van de Brake 2 - CD
18:00 - 19:00 meisjes E achttal E2 Janine Batenburg
Noortje van der Wagt
1 - C
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Annabelle Jas 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Daphne Heemskerk 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Kevin Kassels 1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Berend Beukers 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Berend Beukers 2 - AB Berend Beukers
20:30 - 22:00 Dames 3 Berend Beukers 2 - AB Berend Beukers
20:30 - 22:00 Jongens A1 Kevin Kassels 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Quinten van der Meer 1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Marcel Schaaf 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 BSO Trainingsgroep 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Daniëlle Berkhout 1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Berend Beukers 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Timo van Katwijk 1 - CD
17:45 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep 2 - A Mariska van Vliet Danielle Berkhout Berbel van Hienen
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Puck Waasdorp 1 - AB
18:15 - 18:45 Keeperstraining Trainingsgroep 2 - A Mariska van Vliet Danielle Berkhout Berbel van Hienen
18:45 - 19:15 Keeperstraining Trainingsgroep 2 - A Mariska van Vliet Danielle Berkhout Berbel van Hienen
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Remco Kassels 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Timo van Katwijk 1 - CD
19:15 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep 2 - A Mariska van Vliet Danielle Berkhout Jelle Ammerlaan
19:45 - 20:15 Keeperstraining Trainingsgroep 2 - A Mariska van Vliet Jelle Ammerlaan
20:15 - 21:30 Jongens B1 Pascal van Brummelen 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Remco Kassels 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Berend Beukers 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 jongens F zestal F1 1 - AB
16:00 - 17:00 meisjes F drietal F5 Charles Gossens 1 - AB
16:30 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - D
17:00 - 18:00 meisjes E achttal E2 Jennifer Kuijper
Mike van der Camp
2 - B
17:00 - 18:00 meisjes E achttal E3 Dick-Jan Kruimer
Remko van der Zwart
2 - A
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E5 Amy Honsbeek
Bo van der Poel
2 - C
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E6 Bob van den Steenhoven
Charles Gossens
2 - D
17:00 - 18:00 meisjes F zestal F1 Lune Koolmees
Nifemi Mosterd
1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes F zestal F2 Faye Isis Blom 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Kevin Kassels 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Babet Schoutsen 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Michael Lagerberg
Steven van Leeuwen
Vincent van der Laan
2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Bob van den Steenhoven
Charles Gossens
2 - CD
19:00 - 20:30 Heren 2 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Kevin Kassels 1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Michiel van Doeveren 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Annabelle Jas 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes C2 Dennis Koolmees 1 - AB
20:30 - 21:45 Meisjes A4 Michiel van Doeveren 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 BSO Trainingsgroep 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Emma Bader
Laura Bader
1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Annelou Hertogh 1 - CD
18:00 - 19:00 jongens D achttal D1 Kevin Kassels 2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Lotte de Vos
Maebel Noordoven
2 - CD
18:00 - 19:00 meisjes E achttal E1 Fleur Berg
Noor de Witte
2 - A
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Timo van Katwijk 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Quinten van der Meer 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Annelou Hertogh 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Kevin Kassels 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep 2 - AB Heleen van Rijn
20:30 - 22:00 Dames 1 Remco Kassels 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Kevin Kassels 2 - CD Kevin Kassels
20:30 - 22:00 Dames 3 Kevin Kassels 2 - CD Kevin Kassels
20:30 - 22:00 Heren 1 Berend Beukers 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Jongens C1 Terry Verhoeven 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Erwin van Lingen 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Gideon Vrijhoeven
Meerten van der Werf
2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Jörgen Lucas 1 - AB
20:00 - 21:30 Jongens B1 Terry Verhoeven 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Meerten van der Werf
Gideon Vrijhoeven
2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Funkey Trainingsgroep 1 - AB
10:00 - 11:00 Trimhockey Michiel van Doeveren 1 - CD