slider05.jpg slider_01.jpg slider_06.jpg slider_04.jpg slider01.jpg slider_03.jpg
 

Veterinnen dinsdag

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider Jacqueline Barmentloo
Begeleider Mariet Nije
Begeleider Marian Walchenbach
Manager Mariet Nije

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs DDA Nieuwkoop DDA 0:00
Voorhout DDA Forescate DDA 0:00
Kikkers DDA Hurley DDA 10:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Forescate DDA 15 39 13 0 2 67 28 0
2 Nieuwkoop DDA 16 31 10 1 5 58 30 0
3 Hurley DDA 16 25 8 1 7 41 39 0
4 Kikkers DDA 9 22 7 1 1 34 11 0
5 Roomburg DDA 17 21 7 0 10 41 42 0
6 Berkel-Rodenrijs DDA 18 17 5 2 11 33 52 0
7 Voorhout DDA 17 4 1 1 15 7 79 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 mei MHC Forescate DDA n.n.b thuis
28 mei Leidse Hockey Club Roomburg DDA 10:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
Nieuwkoop DDA Roomburg DDA (6-1)final
Forescate DDA Kikkers DDA (1-4)final
Berkel-Rodenrijs DDA Hurley DDA (1-4)final
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023
Roomburg DDA Berkel-Rodenrijs DDA (1-2)final
Voorhout DDA Nieuwkoop DDA (1-3)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Nieuwkoop DDA Kikkers DDA (3-3)final
Roomburg DDA Hurley DDA (1-2)final
Berkel-Rodenrijs DDA Voorhout DDA (3-0)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Hurley DDA Berkel-Rodenrijs DDA (1-1)final
Forescate DDA Nieuwkoop DDA (4-1)final
DINSDAG 10 OKTOBER 2023
Voorhout DDA Hurley DDA (0-6)final
Berkel-Rodenrijs DDA Forescate DDA (3-5)final
DINSDAG 24 OKTOBER 2023
Forescate DDA Roomburg DDA (3-4)final
Berkel-Rodenrijs DDA Voorhout DDA (6-1)final
DINSDAG 31 OKTOBER 2023
Hurley DDA Kikkers DDA (0-2)final
Berkel-Rodenrijs DDA Nieuwkoop DDA (2-3)final
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023
Hurley DDA Berkel-Rodenrijs DDA (4-0)final
Voorhout DDA Forescate DDA (0-5)final
Forescate DDA Voorhout DDA (3-1)final
Roomburg DDA Nieuwkoop DDA (2-5)final
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023
Nieuwkoop DDA Hurley DDA (6-1)final
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023
Hurley DDA Roomburg DDA (0-8)final
Kikkers DDA Nieuwkoop DDA (3-1)final
Voorhout DDA Berkel-Rodenrijs DDA (0-3)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
Forescate DDA Hurley DDA (4-2)final
DINSDAG 5 DECEMBER 2023
Nieuwkoop DDA Forescate DDA (1-2)final
DINSDAG 12 DECEMBER 2023
Hurley DDA Voorhout DDA (6-0)final
Forescate DDA Berkel-Rodenrijs DDA (7-3)final
DINSDAG 13 FEBRUARI 2024
Kikkers DDA Roomburg DDA (1-0)final
Berkel-Rodenrijs DDA Roomburg DDA (0-1)final
Nieuwkoop DDA Voorhout DDA (6-0)final
Berkel-Rodenrijs DDA Kikkers DDA (0-4)final
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
Voorhout DDA Kikkers DDA (0-8)final
Hurley DDA Nieuwkoop DDA (1-7)scheduled
Roomburg DDA Forescate DDA (1-4)final
DINSDAG 5 MAART 2024
Hurley DDA Roomburg DDA (0-3)final
Forescate DDA Voorhout DDA (7-1)final
DINSDAG 12 MAART 2024
Nieuwkoop DDA Roomburg DDA (3-1)final
Berkel-Rodenrijs DDA Hurley DDA (0-3)scheduled
DINSDAG 19 MAART 2024
Hurley DDA Forescate DDA (1-5)final
Voorhout DDA Nieuwkoop DDA (0-6)final
Roomburg DDA Berkel-Rodenrijs DDA (5-0)final
DINSDAG 26 MAART 2024
Voorhout DDA Roomburg DDA (0-4)final
Voorhout DDA Roomburg DDA (1-0)final
Kikkers DDA Berkel-Rodenrijs DDA (8-2)scheduled
DINSDAG 2 APRIL 2024
Roomburg DDA Nieuwkoop DDA (3-4)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs DDA Voorhout DDA (4-1)final
Forescate DDA Nieuwkoop DDA (4-2)final
DINSDAG 16 APRIL 2024
Voorhout DDA Hurley DDA (0-8)final
Berkel-Rodenrijs DDA Forescate DDA (2-3)final
Roomburg DDA Kikkers DDA (4-1)final
DINSDAG 23 APRIL 2024
Voorhout DDA Berkel-Rodenrijs DDA (1-1)final
Forescate DDA Roomburg DDA (10-2)final
Nieuwkoop DDA Hurley DDA (1-2)final