slider_04.jpg slider01.jpg slider_03.jpg slider05.jpg slider_01.jpg slider_06.jpg
 
Dit schema loopt van 26-10-2020 t/m 18-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 BSO Trainingsgroep 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E achttal E1 Berend Beukers
Bente Lagerberg
Sophie Taal
1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes E achttal E1 Berend Beukers
Naomi van Saane
Jet van der Meer
1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E1 Berend Beukers
Lune Koolmees
1 - CD
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E2 Berend Beukers
Olive Haasnoot
Yara van den Berg
1 - CD
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E3 Berend Beukers
Eline Euverman
Mette Breedveld
1 - CD
17:30 - 18:15 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - D Keeperstraining E teams Elise van Noort
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Mike van der Camp
Jessy Heinicke
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Berend Beukers 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Daniƫlle Berkhout 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Lotte de Vos
Maebel Noordoven
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Daniƫlle Berkhout 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Feico Idema Greidanus 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Laura Bader 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Berend Beukers 1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Berend Beukers 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 BSO Trainingsgroep 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Charles Gossens 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Berend Beukers 2 - AB
18:00 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - A Groep 1 MD1 / MD2 / MD3 MC1 / MC3 / MC4
18:30 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - A Groep 2: MC2 MB1 / MB2 MA4
19:00 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - A Groep 3 JA1/JB1/H2/D4
19:00 - 20:30 Jongens B1 Piet Hein Admiraal 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Casper Akkerman
Charles Gossens
1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Berend Beukers 2 - AB
19:30 - 20:15 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - B Groep 4 HVA DVA
19:45 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - A Lotte Dijksman Suse van Dijk Silke Ammerlaan
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Coolkids F trainingsteam Feico Idema Greidanus
Eva van Noort
Indy Kortekaas
1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes E achttal E1 Donna in 't Veld
Naomi van Saane
1 - C
17:00 - 18:00 meisjes E zestal E1 Dick-Jan Kruimer 1 - D
17:00 - 18:00 meisjes F zestal F1 Feico Idema Greidanus
Tess Heijstee
Tess Beck
1 - AB
17:00 - 18:00 meisjes F zestal F2 Feico Idema Greidanus
Maaila van der Bent
Mirthe Bouwman
1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Alexander Peters 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Lenka den Dulk
Nina Schaaf
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Dick-Jan Kruimer
Marije Voorthuis
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Kevin Kassels 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Michiel van Doeveren 2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Feico Idema Greidanus 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Alexander Peters 1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Michiel van Doeveren 2 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Alexander Peters 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:29 BSO Trainingsgroep 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Alexander Peters 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Annelou Hertogh 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Charles Gossens 2 - AB
17:45 - 18:45 meisjes E zestal E2 Floor Oosterheert
Bo Kosterman
2 - C
17:45 - 18:45 meisjes E zestal E3 Bo van der Poel
Isa van Steijn
2 - D
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Casper Akkerman
Charles Gossens
1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Alexander Peters 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Annelou Hertogh 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E achttal E1 Lotte Vrijhoeven
Tess Stevens
1 - D
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Erwin van Lingen 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A4 Gideon Vrijhoeven 1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Piet Hein Admiraal 1 - CD